Безкоштовна доставка на замовлення від 1500 грн

Обмін і Повернення

Обмін:

Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Ви маєте право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару проводиться, якщо він не був у вживанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек, видані разом з товаром.

Зверніть увагу на те, що в даному випадку Ви несете витрати за доставку.Повернення:

Якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний за призначенням, Ви маєте право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару проводиться, якщо він не був у вжитку і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек, видані разом з товаром.

Обов'язкові умови для повернення:

Будь ласка, заздалегіть повідомте нас що Ви хочете здійснити повернення, зателефонувавши за номером +38(067)567-91-81.

Зверніть увагу на те, що в цьому випадку Ви несете витрати за доставку.


Гарантії:


Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов'язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг. Термін служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) задовольняє вимоги споживача. У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків продавцем не розглядаються. Згідно з Постановою КМУ від 19.03.94 № 172 гарантійний термін носіння (експлуатації) взуття обчислюється з дня продажу через роздрібну мережу або з моменту оплати інтернет-замовлення. Тривалість гарантійного терміну 30 днів.


Згідно гл. 3 «Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами», затверджених наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 р. № 104 за ознаками сезонності взуття поділяється на: