Безкоштовна доставка на замовлення від 1500 грн

Про нас

Мережа магазинів взуття та аксесуарів SABO працює на українському ринку з 2007 року. На даний момент торговельна мережа компанії складається з 8 магазинів в 5 містах України.

Компанія прагне забезпечити своїх покупців зручним і високоякісним взуттям, виготовленим з урахуванням останніх модних тенденцій і з використанням новітніх виробничих технологій.

Для досягнення зазначеної мети SABO налагодила власну виробничу лінію, що випускає вироби під торговою маркою BOSCA. При виготовленні взуття та аксесуарів використовуються виключно натуральні матеріали, а дизайн продукції регулярно оновлюється з урахуванням останніх модних трендів і побажань покупців.

Асортимент магазинів SABO представлений виробами від BOSCA, а також кількома іншими зарубіжними компаніями, завдяки чому покупець зможе підібрати відповідне взуття для будь-якого погодного сезону. Представлені в магазинах товари будуть цікаві як чоловікам, так і жінкам. Останні зможуть доповнити придбану пару туфель або чобітків ще нової сумкою.


Чому SABO?


1) Висока якість виробів - натуральні матеріали і високі стандарти виробництва дозволяють створити дійсно зручне взуття.
2) Широкий асортимент - ми виготовляємо якісне взуття для чоловіків і жінок, для будь-яких погодних сезонів, по основним дизайнерським напрямками і безперервно оновлюємо модельний ряд;
3) Доступні ціни - обґрунтована і соціально орієнтована цінова політика робить наше взуття доступним широкому колу покупців.

Відвідайте торговельну мережу SABO і робіть МІЛЬЙОНИ ЩАСЛИВИХ КРОКІВ разом з нами!